In het kader van de Vlaamse Veldloopweek van SVS was er ook in onze school  op vrijdag 27 september 2013 de jaarlijkse loopcross op het terrein van het Lindenhof.

De technische dienst van de Gemeente had weer eens een prachtige omloop van ongeveer 400m afgebakend (waarvoor dank!) zodat iedereen veilig de aankomst zou bereiken en ... dat deed dan ook bijna iedereen!!

Proficiat aan de leerlingen die bij de eerste drie eindigden maar ook een hele dikke bravo voor allen die het iets moeilijker hadden en toch de eindstreep hebben gehaald!!! BRAVO!!

Dank aan de supporters!

 

Hieronder kunt u genieten van de startfoto's en de eerste drie van elke reeks!

Daaronder kun je dan ook de uitslagen van alle reeksen eens bekijken.

juf Nadine

 

 

 

Uitslag veldloop 27 september 2013

MEISJES:

1ste leerjaar:                                       2de leerjaar                                       3de leerjaar

1.Louise Debosschere                  1.Lara De Rycke                               1.Jenna Mattheeuws

2.Zoë Ghyselincks                          2.Rosalie Pintelon                           2.Hanne De Graer

3.Lies Verhelst                                 3.Marte Kellner                                 3.Kiana Tack

4.Lore De Graer                               4.Shyara D’Hondt                            4.Orélie Boddin

5.Louise Pouille                               5.Marte Vankeirsbilck                      5.Nisa Dufour

6.Ilisa Cattoor                                    6.Clarisse Dejonckheere              6.Anyssa Cattoor

7.Lovely Bultinck                               7.Anouk Zwaenepoel                      7.Charlotte Pouille

8.Romy Couckhuyt                           8.Joline D’hoore                              8.Eline D’Hoore

9.Selina Gryp                                     9.Bo Blomme                                   

10.Liesl De Wever

11.Maïté Gyselbrecht

4de leerjaar                                      5de leerjaar                                      6de leerjaar

1.Jill Maertens                                 1.Nienke Mattheeuws                    1.Louna Vanden Broucke

2.Lieze Van Massenhove              2.Cato Viaene                                  2.x

3.Chloé Eeckhout                           3.Emma Lidou                                 3.Luka Dequidt

4.Amélie Dejonckheere                 4.Hannah Decloedt                        4.Britt Van Hollebeke

5.Mia Costenoble                           5.Bo Verscheure                              5.Justine Boddin

6.Yannna Van Buynder                  6.Lara Drooghenbroodt                  6.Lilith Verdruye

7.Laura Decleer                              7.Janne Huys                                    7.Camille Van Hulle

                                                                                                                         8.Fée Dufour

                                                                                                                          9.Silke Bert

 

 

 

JONGENS:

1ste leerjaar                                       2de leerjaar                                        3de leerjaar

1.Douglas De Graeve                     1.Timon Persoons                          1.Achiel Demeyere

2.Renard De Rese                          2.Bavo Lidou                                     2.Vital Ruysschaert

3.Vik Dufour                                      3.Sander Van Hollebeke                 3.Finn  Dufour

4.Armani Tack                                  4.Matthijs De Voldere                       4.Beau Nelissen

5.Quinten Demeyere                       5.Milan Jonckheere                          5.Claudio Casier

6.Quinten Leroux                              6.Reinout Danneels                        6.Robbe Gyselbrecht

7.Remco Ruysschaert                    7.Ward Verhelst                                7.Nick Vancompernolle

8.Lars De Deckere                           8.Ryan Fockenier                             8.Xim Ghyselincks

9.x                                                        9.Jasper Callewaert                      

10.Mauro Boone                              10.Bert Danneels

11.Joppe Van De Velde                  11.Kenji Bocquez

12.Khena Defurne

13.Lander Janssens

4de leerjaar                                        5de leerjaar                                        6de leerjaar

1.Thibo Fossé                                   1.Luca Casier                                   1.Seppe Debosschere

2.Massimo Vanden Broucke          2.Luìs Mat                                          2.Sven Adams

3.Eduard Van De Velde                   3.Thibo Delodder                             3.Gillian Witgeers

4.Luka Louwagie                              4.Bart Deuss                                     4.Bram De Rycke

5.Achiel Deuss                                  5.Elias Van De Velde                      5.Jarne Wybo

6.Orayan Reubens                           6.Arno Styns                                    

7.Mauro Devriese

8.Justin Hanegreefs