Met 23 deelnemers uit het 3de,4de,5de en 6de leerjaar trokken we naar de jaarlijkse zwemwedstrijd in De Haan.  Nog 3 andere scholen uit,  De Haan, Wenduine en Nieuwmunster namen deel.

Na 15 minuten swimmathon als opwarming begonnen we aan het echte werk: de 25 m sprint per leerjaar, meisjes en jongens afzonderlijk. Eerst alle reeksen vrije slag en vervolgens de reeksen schoolslag.

Iedereen deed super zijn best en hoopte op een medaille!

Na alle individuele reeksen kwamen de aflossingen(met 6x 25m) aan beurt, per graad, meisjes en jongens afzonderlijk.

De meisjes van de 2de graad (3de en 4de leerjaar) waren met slechts 3 deelnemers , moesten daardoor elk 2 maal 25m zwemmen, deden hun uiterste best maar eindigden op de laatste plaats.

De meisjes van de 3de graad (5de en 6de leerjaar) wonnen hun aflossing met ruime voorsprong.

De jongens van de 2de graad konden eveneens met hun eerste plaatseen trofee in de wacht slepen .

De jongens van de 3de graad zwommen bijna 6 lengtes als eerste maar werden in de laatste meters geklopt, spijtig, maar toch een zeer puike prestatie!!!

Na afloop werden alle medailles uitgereik van de individuele reeksent:

Brons voor: Hanne De Graer (schsl), Lieze Van Massenhove(schsl), Thibo Fossé (schsl, )Bart Deuss (schsl en crawl), 

Zilver voor: Massimo Vanden Brouck (crawl), Thibo Delodder (schsl en crawl), Luka Dequidt (crawl), Louna Vanden Broucke( schsl) , Seppe Debosschere (schsl)

Goud voor; Robbe Gyselbrecht (schls), Massimo Vanden Broucke (schsl), Cato Viaene (schsl), Luìs Mat (schsl), Massimo Vanden Broucke (schsl), Luka Dequidt (schsl), Louna Vanden Broucke (crawl) en Gillian Witgeers (schsl en crawl).

In totaal zwommen we 19 medailles en 2 trofeetjes voor de aflossingen!

PROFICIAT  AAN ALLEN DIE HEBBEN DEELGENOMEN EN EEN EXTRA DUIM VOOR DE MEDAILLEWINNAARS ! HET WAS EEN MOOIE, SPANNENDE EN SPORTIEVE NAMIDDAG!! BRAVO!!!!

Dank aan juf Els voor de hulp bij de begeleiding en juf Marleen voor het busvervoer!

Hieronder een aantal foto's van onze sportievelingen !

juf Nadine