Wat gaat de tijd toch vlug ...het eerste trimester zit er alweer op !!  En dit zullen we met zijn allen geweten hebben want het einde van dit trimester zullen we nog lang onthouden. We hebben er een aantal hartverwarmende momenten op zitten zoals ons kerstmarktje , bezoek van Meneer Konijn van Q-Music, kerstboompluk en ook het afscheid van juf Joke was één van die warme momenten. Na elf jaar "zorg" op onze school zal juf Joke vanaf 1 januari een nieuwe uitdaging aangaan als coördinerende directeur van onze schoolgemeenschap. Met een warm hart en een dikke knuffel van ons allemaal hebben we onze juf Joke eventjes in de bloemetjes gezet ! Juf Joke, we wensen je heel veel succes toe en dank voor die vele mooie jaren op onze school !!   Bij deze ook heel veel succes gewenst voor juf Els die met een laaiend enthousiasme en motivatie de taak van  "zorgjuf  "op haar zal nemen. Good luck !