Met 30 leerlingen trokken we met de bus naar de zaal 'Wielingen' in Wenduine.

Er waren 2 sessies voorzien:

-eerste groep was voor kleuters samen met het 1ste en 2de leerjaar. Onder deskundige leiding van een dansjuf werd een dansje aangeleerd. Onze groep leerlingen uit de 1ste graad deden daarbij hun uiterste best: proficiat Luca, Luna, Selina, Sarah De Cleer, Rilke,Charlotte, Margaux, Imke en Guillermo uit het 1ste leerjaar en Lander, Remco, Mauro, Zoé, Maïté, Lore en Louise uit het 2de leerjaar!

-voor de 2de groep (van 3de tot 6de leerjaar) waren de pasjes heel wat moeilijker, maar zowel de meisjes als de jongens vonden het super! Uit het 3de leerjaar Marte Kellner, Lara, Anouk en Marte Vankeirsbilck!

Zes deelnemers uit het 4de leerjaar: Xim, Robbe, Eline, Aaron, Nisa en Vital. Drie meisjes uit het 5de leerjaar nl. Laura, Yanna Van Buynder en Jana Suys. Proficiat aan Janne Huys, zij was de enigste deelneemster uit het 6de leerjaar!

Na afloop kreeg iedereen een drankje en een dansdiploma!

Aan iedereen bedankt voor jullie deelname, ook dank aan juf Tamara om te helpen bij de begeleiding en aan juf Marleen voor het busvervoer!!

Hieronder een aantal foto's van onze groep!

juf Nadine